...
Nové na webu

Vítejte na stránkách masážního Salónu Magic - Erotické Masáže Praha!

Chtěli byste zkusit erotickou masáž v Praze? Hledáte ten pravý odpočinek a relaxaci? Toužíte po příjemném prostředí a milých krásných masérkách?
Chcete se mít kam vracet? Navštivte náš erotický salon Magic a zažijete potěšení, na které budete ještě dlouhou dobu vzpomínat.

— MAGIC MASÉRKY —

Zjistěte vše o Vašem masážním salónu!

Specializujeme se zde na nejlepší Erotické a Tantrické masáže v Praze. V našem týmu naleznete jen proškolené masérky s dlouholetou praxí, které disponují krásou všeho druhu. Můžete si vybrat svou famme fatale dle svých představ. Máme zde dívky svůdné tmavovlásky i něžné blondýnky. To vše na jednom místě!
Náš salon je zařízený v duchu světa fantazie a rozkoše. Na stěnách naleznete velká zrcadla, která dominují prostoru a vytvářejí pocit, že jste vešel do světa nekonečné cesty za odpočinkem.

V masážním pokoji se můžete těšit na pohodlný futon, který je na zimu speciálně upraven, aby vyhříval Vaše unavené a ztuhlé svaly a v létě zde naleznete příjemný chlad, který Vás potěší v parném dni, dále se můžete těšit na záplavu nádherně vonných svíček a to vše v doprovodu příjemné relaxační hudby.
Máme zde i čekárnu, kde se můžete příjemně uvolnit na pohodlném koženém gauči a dopřát si šálek teplého čaje, či kávy při čekání na Vámi vybranou masáž.
Samozřejmostí je i naše moderní sprcha, která svádí k odpočinku. Užijte si chvíle pod proudem teplé vody, kde se můžete před masáží prohřát a smýt ze sebe všechen stres, který se ve vás nahromadil během celého dne.

Přijďte a vychutnejte si jedinečnou erotickou masáž, nebo uvolňující tantrickou masáž. Poddejte se síle okamžiku! Rádi Vám splníme Vaše nejtajnější přání a postaráme se, aby jste odešel plně spokojen a cítil se jako král.

— Erotické Masáže —

MASÁŽ PRO MUŽE v Praze
Cena od 1 200 kč

MASÁŽ PRO ženy v Praze
Cena od 2 000 kč

MASÁŽ PRO PÁRY v Praze
Cena od 4 200 kč

Jdete k nám poprvé a nevíte jak se objednat?

V dalších řádkách Vás seznámíme s možnostmi, které můžete využít pro objednání erotické a tantrické masáže.
Nejprve si vyberete masérku, která nejvíce vyhovuje Vašim představám a poté můžete zavolat na naše telefonní číslo, nebo využít aplikací WhatsApp a Viber. V případě, že Vám ani jedna z možností není příjemná, lze využít i náš e-mail. Veškeré kontakty najdete na našich webových stránkách pod záložkou KONTAKTY.
Do objednávky je třeba upřesnit jméno dívky, čas, délku a druh vybrané masáže. Rezervaci Vám obratem potvrdíme.
Erotická masáž Magic se nachází v útulné čtvrti Prahy. V našem okolí nonstop fungují Radisson Hotel na Žitné ulici a Suite Home Hotel na Příčné ulici. Když se přiblížíte k velkým hnědým dveřím, máte dvě možnosti, jak zazvonit: buď zvonek připevněný k oknu nebo vytočit 004 a pak zazvonit. Sestupte schody do patra -1. Tam Vás přivítají naše dívky.

Budeme se těšit na Vaši rezervaci!

Má Erotická a Tantrická masáž nějaké pravidla?

Naše masérky nikdy nepracovali v sexuálním průmyslu a proto je potřeba dodržovat určitá pravidla, se kterými Vás rádi seznámíme právě zde.
V našem erotickém salonu neposkytujeme žádné sexuální služby, a proto je nevhodné něco takového po masérkách chtít. Slečna se může urazit a masáž předčasně ukončit a to bez nároku na vrácení peněz.
Každá masérka má jiné hranice a proto je potřeba se domluvit přímo se slečnou kam až masáž povede. Obecně, ale platí, že se klient nesmí dotýkat intimních partií masérky, či po ní požadovat „full service“.
Prosím respektujte hranice našich masérek a ony se Vám na oplátku za to odmění svou péči a vzrušující masáží.
Poslední pravidlo se týká hygieny. Velice dbáme na čistotu erotického salónu a proto je každý klient povinen se před masáží osprchovat.
Přijďte a ochutnejte nejlepší masáže v Praze i Vy!

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.