Erotická Masáž pro Ženy v Praze

Cítíte se málo hýčkaná? Toužíte po klidné chvilce pro sebe? Máte ráda klid a pohodu? Chtěla byste vyzkoušet něco nového?

Právě pro Vás máme Erotickou masáž pro ženy v Praze!

V našem útulném salónu se budete cítit báječně. Naši specializovaní terapeuti se o Vás budou starat do největší možné míry. Budete hýčkaná jako princezna. Je pro nás jasné, že budete mít spoustu otázek a rádi Vám na ně před masáží odpovíme a stanovíme si s Vámi jasná pravidla, která budete se vší úctou respektovat.

V samotném začátku se ocitnete v příjemném masážním pokoji prosvíceném světlem vonných svíček v doprovodu příjemné relaxační hudby. Dostane se Vám nabídky něčeho k pití a můžete se odebrat do sprchy, kde se uvolníte pod proudem teplé vody. Poté se uložíte na masážní futon a můžete se oddat relaxaci. Masér, či masérka Vám nejprve uvolní ztuhlé svaly a zbaví Vaše tělo i mysl veškerého stresu a studu. Poté, když si to budete přát, se Vám dostane i erotičtější masáže a to masáže tělo na tělo, kde masér bude masírovat Vaše svaly celým svým tělem. Díky této praktice se Vaše svaly uvolní do té největší hloubky. Nakonec se budeme věnovat Vašim erotogenním zónám a jemné intimní masáži. Intimní masáž není zaměřená na sexuální uspokojení, ale jde při ní hlavně o zbavení se stresu, který každý z nás v sobě hromadí a to lze dosáhnout pouze při profesionální erotické masáži pro ženy v Praze! Nakonec si můžete vychutnat příjemnou masáž nohou, či šíje.

Proč je erotická masáž pro ženy v Praze přínosná?

  • Potěšíte svoje libido
  • Objevíte erotogenní zóny, o kterých jste neměla tušení, že existují
  • Naučíte se jak otevřít utajené oblasti Vaší sexuality
  • Uvolní se Vaše ztuhlé svaly
  • Pomáhá proti stresu

Dopřejte si chvíli pro sebe. Nechejte se hýčkat. Erotická masáž není jen pro muže, i žena si zaslouží luxus, který tato masáž nabízí!

Nyní právě pro Vás nabízíme Erotickou masáž pro ženy v Praze!

Také si můžete užít jiné služby, například tantrická masáž, lesbická show v Prazemasáže pro páry nebo klasická relaxační masáž v Praze.