BDSM Masáž Praha

BDSM Masáž Praha

Rád experimentujete? Potřebujete útěk ze světa tvrdé reality? Rád na chvilku vypnete a předáte zodpovědnost někomu jinému? Milujete erotiku? Právě pro Vás nabízíme BDSM masáž v Praze!

Tento druh masáže se dá kombinovat jak s masáží Erotickou, tak i s masáží Tantrickou, vše záleží jen na Vašem přání.

Nejprve budete odveden do příjemného pokoje, prosvětleného pouze světlem vonných svíček, kde si s masérkou stanovíte jasná pravidla. Zde jí bez obav můžete sdělit veškerá svá přání a touhy. Určíte si role, podle kterých se bude odehrávat masáž. Nemusíte se bát, naše slečny jsou profesionálky a vše co jim sdělíte, zůstane pouze mezi vámi, za zavřenými dveřmi. Můžete si vymyslet scénář podle Vaší fantazie. Zde zapomeňte na všechny strasti a oddejte se síle rozkoše a hravé fantazie.

Masáž nikdy nemá přesný průběh, vše záleží na Vaší fantazii a na dohodě s masérkou. Můžete se proměnit do role poddajného otroka a poslouchat všechna přání naší masérky, které na Vás během masáže bude mít. Můžete se nechat trestat, nebo odměňovat. Můžete si, ale také vybrat mírnější variantu BDSM masáže v Praze a zapojit do Erotické, nebo Tantrické masáže pouze jemné prvky z BDSM praktik. Tento mírnější druh je velice příjemný při tantrické BDSM masáži, kde masérka pracuje s Vaší energií a zároveň zde zapojuje i lehké BDSM prvky.

Proč je BDSM masáž v Praze přínosná?

  • Utečete do jiné reality
  • Zbavíte se stresu
  • Potěšíte svoje libido
  • Objevíte erotogenní zóny, o kterých jste neměl tušení, že existují
  • Naučíte se jak otevřít utajené oblasti Vaší sexuality

Dopřejte si na chvíli úplné odreagování. Podlehněte kouzlu BDSM masáže v Praze a vychutnejte si Vaše tajné touhy na živo a to v bezpečí našeho salónu. Právě pro Vás zde máme masáž s elementy BDSM v Praze!

Také si můžete užít jiné služby, například tantrická masážerotická masáž pro muže, nebo masáže pro páry.