Nuru Masáž Praha

Milujete ženské tělo a toužíte mu být blíže co nejvíce? Potřebuje kvalitní odpočinek po namáhavém pracovním dni? Chcete se nechat hýčkat mladými masérkami? Toužíte po chladivém odpočinku v horkém dni?

Právě pro Vás máme Nuru masáž v Praze!

V úplném začátku se ocitnete v příjemném, svíčkami zahaleném, pokoji, kde se Vám dostane nabídky něčeho teplého, či studeného k pití. Zde si s masérkou můžete nastavit pravidla masáže a svěřit se přáním, které máte. Budeme se snažit vyhovět Vaším přáním co nejlépe, abyste se u nás cítil jako král z pohádky Tisíce a jedna noc.

Po sprše se uvelebíte na pohodlný futon a můžete se těšit na příjemnou a vzrušující masáž, při které bude slečna oděna jen v rouše Evině.

Vámi vybraná masérka nejdříve uvolní Vaše ztuhlé svaly klasickou relaxační masáží a poté Vám dopřeje smyslnou masáž celým svým nahým tělem, kde si vychutnáte pocity vzrušení a naprostého hlubokého uvolnění. Při této technice používá masérka speciální Nuru gel, který má chladivý účinky a taky Vám dopřeje příjemného splynutí s nahým tělem masérky. Na doteky heboučkého těla budete vzpomínat nejednu noc. Na závěr masáže se věnuje intimním partiím speciálními taky, díky kterým můžete zažít i vyvrcholení. Intimní masáž není zaměřená na sexuální uspokojení, ale jde při ní hlavně o zbavení se stresu, který každý z nás v sobě hromadí a to lze dosáhnout pouze při profesionální Nuru masáži v Praze!  Pro zpříjemnění konce masáže, si vychutnáte masáž nohou, či šíje a proud teplé vody v naší moderní sprše, která z Vás smyje zbytek stresu ze dne.

Proč je Nuru masáž v Praze přínosná?

  • Naplňuje tělo novou energií a silou
  • Pomáhá proti depresím
  • Uvolní Vaše ztuhlé svaly
  • Zlepší Váš sexuální život
  • Potěšíte svoje libido
  • Objevíte erotogenní zóny, o kterých jste neměl tušení, že existují

Nic nemůže člověka naplnit takovou pozitivní energií lásky a klidu jako opravdový kontakt s jiným člověkem a právě toto zažijete právě díky Nuru masáži v Praze!

Také si můžete užít jiné služby, například tantrická masáž, erotická masáž pro muže, masáže pro páry nebo erotická masáž pro ženy v Praze.